Siirry sisältöön

Ota yhteyttä, niin jutellaan lisää!

Yhteyshenkilöt eri maissa:

Irlanti

I & F Education and Development Ltd.
Joe Cabello
joe@instructionandformation.ie
+353 86 322 1403

Kypros

European University Cyprus
Katerina Mavrou
k.mavrou@euc.ac.cy
+357 22 559 485

Kreikka

Athens Lifelong Learning Institute
Ourania Xylouri
oxylouri@athenslifelonglearning.gr
+30 211 013 8400

Espanja

Universitat Pompeu Fabra, Barcelona 
Davinia Hernández-Leo
davinia.hernandez-leo@upf.edu
+34 93 542 1428

Suomi

Diakonia-ammattikorkeakoulu hallinnoi hanketta

Niko Nummela, projektipäällikkö
niko.nummela@diak.fi
+358 40 509 3574

Olli Vesterinen, yliopettaja, sulautuva oppiminen ja digitaalinen pedagogiikka
olli.vesterinen@diak.fi
+358 40 590 5949

Niina Mäenpää, TKI-viestinnän asiantuntija
niina.maenpaa@diak.fi
+358 40 507 6260